TURNAJ V RINGU výsledky

Na dnešním turnaji v ringu na hale Sušil se dnes sešli zástupci třech organizací. Holešovští Pionýři, členové TOM Medvědí stopa z Holešova a domácí členové TOM Pawnee.

Turnaj probíhal ve dvou kategoriích na dvou hřištích současně.

V kategorii mladších dětí měla každá organizace po jednom družstvu, kategorie starších dětí byla zastoupena po jednom družstvu hostů a domácí měli týmy dva.

Systémem každý s každým ve dvou kolech nakonec zvítězili v kategorii mladší děti holešovští Pionýři, domácí TOM Pawnee obsadili druhou příčku a malí tomíci z Medvědí stopy skončili bez vítězství na třetím místě.

V kategorii starších dětí skončili s bramborovou medailí na čtvrté příčce Pionýři z Holešova, třetí byli tomíci z Medvědí stopy a první dvě příčky na pomyslných stupních vítězů obsadila domácí družstva. Holky byly stříbrné a klukům patřila zlatá medaile.

Všichni účastníci si turnaj užili, za své výkony dostali cenu útěchy nebo kulaté oplatkové čokoládové medaile a ta nejlepší družstva pak každé sladký dort o který se ochotně podělila s odstatnimi ucastniky. Závěr turnaje zpestřilo i exhibiční utkání domácích vedoucích proti výběru soupeřů. Vedoucí TOM Pawnee nedali svým soupeřům jakoukoli šanci a ve dvou setech je rozdrtili vysokým rozdílem vždy o dvacet bodů.

Za rok se sejdeme na této tradiční akci v SVČ Tymy ve Všetulích, čímž prodloužíme tuto mnohaletou tradici o další rok.